Zasobniki

Post 23 kwie 2014, 19:32

Re: Zasobniki

Dzięki za pomoc. Jednak, będzie jasno kremowy. Zastanawiam się czy nie zrobić amortyzatora w czarnym kolorze.
Kolejna rzecz gdzie zdobyć wymiary tych zaczepów do zasobnika (ułatwiających podwieszanie ich w komorze bombowej). Ma ktoś może takie wymiary?
Awatar użytkownika

Post 27 kwie 2014, 12:04

Pisałem już o tym kiedyś , ale się powtórzę . Bardzo" lubię " ludzi którzy myslą ,że wpadną sobie na forum dostaną wszelkie potrzebne informacje i cześć frajerzy . A może wypadało by sie najpierw przedstawić i napisać coś o sobie, nim rozpocznie sie przesłuchiwanie . Gwarantuję ,że ta metoda na tym forum nie zadziała.
Kontrola najwyższą forma zaufania- Lenin.

Post 07 maja 2014, 18:20

Skoro zostałem przywołany do tablicy to..
Szanowny panie Makbet bardzo nie lubię takiej formy nachalności jeśli o coś proszę w temacie to uważam że zwracam się do ludzi którzy potrafią się swoją wiedzą podzielić lub zwyczajnie wskazać gdzie takie info można zaleźć. Jeśli ktoś nie chce pomóc to niech sobie oszczędzi uwag typu .."bardzo lubię.." itp. Zwyczajnie oszczędź sobie..

Po pierwsze nie jestem tu taki znowu nowy, bo już tu kiedyś byłem ale wcięło mi login i hasło. Zwyczajnie miałem przerwę. Nie uważam że temat "Sprzęt, ekwipunek..." to jest akurat miejsce do przedstawiania swojego CV. Tak jak napisałem w tym temacie ..poszukuję info na temat malowania zasobników bo te info. które mam ni jak się ma do faktów. Miałem w rękach oryginalną zrzutową celę ale kolor jej jest jakoś inny niż te które są widoczne na zdjęciach powyżej.

Po drugie trochę lat mam i np. trochę ciekawego wyposażenia brytyjskiego posiadam, dziś przyszły mi oryginalne ładownice do Brena z biciami (1939), do tego zasobnika będę miał oryginalny pokrowiec (pamiątka po zrzucie) na spadochron (planujemy też na jego bazie wykonać jego replikę(i)..itd.

Czekamy na zasobnik jak tylko dotrze do nas to postaram się zamieścić tu fotki. Pozdrowienia z Gorców.
Awatar użytkownika

Post 07 maja 2014, 21:40

Nikt nie oczekuje od kolegi zamieszczania CV i faktycznie ten dział nie jest miejscem na to. Zamiast się oburzać i w niezbyt grzecznym tonie mówić nam co mamy sobie darować i na jakich warunkach dzielić się wiedzą, może napisze kolega parę słów o sobie w temacie ,,Przywitaj się,, to na prawdę nie boli.

Post 09 maja 2014, 16:48

~enfield
odpowiedziałem dokładnie w takim samym tonie w jakim zwrócono się do mnie (patrz. Makbet) ten pan nie udzielił mi żadnej informacji a pierwszy wyskoczył z pretensjami.
Mam zasadę "tam gdzie cię nie chcą to się nie pchaj" więc bądźcie tak łaskawi i usuńcie moje zapytania w tym temacie i po problemie.
Skoro jedno zapytanie o coś rodzi taki ból u niektórych i narusza estetykę forum to proszę wykasować wszystkie moje wpisy tu i odpowiedzi na nie, a ja skasuje swoje konto na tym forum (no chyba że admin będzie szybszy). Żegnam.
Awatar użytkownika

Post 09 maja 2014, 22:31

Regulamin forum p.9 :!:
Awatar użytkownika

Post 10 maja 2014, 07:11

Rozpoczęcie przesłuchiwania nas było kiepskie w swojej formie i widzę ,że raczej nie osiągniemy żadnego porozumienia w tej kwestii. A na naszym forum nie wycina się wpisów nawet jeśli są nachalne .
Kontrola najwyższą forma zaufania- Lenin.
Poprzednia

Wróć do Sprzęt, ekwipunek i wyposażenie