Jedzenie

Awatar użytkownika

Post 12 paź 2010, 19:10

Re: Jedzenie

Cyt.: „Wie ktoś z czego składała się brytyjska żelazna racja żywnościowa, patrząc na zdjęcia w D-Day Paratroopers zawartość puszeczki wygląda jak jakaś czekolada.”

Mówimy oczywiście o Emergency Ration - tak to była tabliczka czekolady witaminizowanej. Może coś tam jeszcze dodawali. Pachnie wyraźnie czekoladą i jest gorzka w smaku. Wiem, bo próbowałem. :)
Awatar użytkownika

Post 28 cze 2013, 08:47

Odgrzewam kotlecika:

Czy ktoś jeszcze ma na swoim dysku etykietki, o których jest mowa w tym wątku i byłby tak miły, żeby udostępnić?
Awatar użytkownika

Post 28 cze 2013, 15:43

Ja mam te opakowania. Ale nie bardzo wiem kto to potrzebuje . Może wypadało by sie przedstawić , a nie zaczynać od próśb- trochę tak dziwnie......
Kontrola najwyższą forma zaufania- Lenin.
Awatar użytkownika

Post 30 cze 2013, 12:05

Naturalnie rozumiem Twoje obawy. Przedstawiłem się wcześniej w innym wątku, bo jestem świadom że od tego się zwykle zaczyna:

viewtopic.php?f=16&t=925

Korzystając z okazji w imieniu swoim i kolegów z grupy dziękuję Ci bardzo za pomoc na Ogrodzieńcu - niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogłem się tam w tym roku pojawić i osobiście załatwić do końca sprawę, którą przekazałem przez Adama.

Co do opakowań, to otrzymałem już pewną pomoc od Kolegów z tego forum na PW (jeszcze raz wielkie dzięki!), ale jeśli coś masz to też byłbym bardzo wdzięczny - w tym temacie od przybytku głowa nie boli.
Poprzednia

Wróć do Sprzęt, ekwipunek i wyposażenie